Borysew, łódzkie

Z dzieckiem do zoo safari

Idealnym pomysłem na weekend z dzieckiem, są odwiedziny w Zoo Safari w Borysewie (koło Poddębic). Każde dziecko, będzie zachwycone z wizyty w świecie zwierząt, a tym bardziej, że niektóre z nich można dotknąć, pogłaskać, a nawet na nich pojeździć.

W centralnej Polsce, w województwie łódzkim, znajduje się miejsce w którym można stanąć twarzą w twarz z licznymi zwierzętami z całego świata. Tym miejscem jest Zoo Safari w Borysewie. Na terenie o powierzchni ponad 22 ha, zamieszkuje ponad 300 zwierząt (60 różnych gatunków z pięciu kontynentów).

Ogromna liczba zwierząt i bliskość natury to nie jedyne atuty tego miejsca. Podczas pobytu w Zoo Safari, ogromną radością dla najmłodszych będzie możliwość pogłaskania czy przejażdżki na miniaturowych kucykach.

Wiele innych atrakcji czaka też na najmłodszych w mini zoo, oraz na sporym i bezpiecznym placu zabaw. Pobyt "na safari" to również radość dla starszych gości. Poza podstawowymi atrakcjami, sporym zainteresowaniem obdarzony jest Gril Bar, w którym można nacieszyć nie tylko wzrok, ale i podniebienie.

Przy terenie safari, znajduje się spory darmowy parking.

Rioter