Zgniłe Błoto, łódzkie

W leśnym klimacie

Zalew, las i wiejski klimat - to moim zdaniem największe zalety ośrodka wypoczynkowego, który położony jest kilkanaście kilometrów od Łodzi. Szczególnie warto tam się wybrać w okresie od wiosny do późnej jesieni.

Kolejnym pomysłem na weekendowy wypad, jest pobyt w ośrodku wypoczynkowym "Zgniłe Błoto". Na terenie ośrodka znajduje się spory zalew wraz z plażą, a przy nim piękny las i otaczające łąki. I jak to w takim ośrodku bywa, można tutaj wynająć różnego rodzaju sprzęt pływający: kajaki, rowerki, łódki.

Po spacerze, pływaniu czy innej aktywności fizycznej, można tutaj zapełnić zgłodniały brzuch fastfoodowym posiłkiem. Nie ma co tu liczyć na nie wiadomo jaką ucztę, ale raczej każdy się czymś zadowoli.

Na terenie ośrodku znajduje się też boisko do siatkówki plażowej oraz liczne huśtawki dla najmłodszych, dodatkowo a w sezonie letnim rozkładane są tu dmuchane atrakcje (również dla najmłodszych). Poza tym w sobotni wieczór można potańczyć na świeżym powietrzu przy nowoczesnej muzyce.

Wstęp na teren ośrodka jest płatny i kosztuje 10 zł, jednak zakupionym biletem można zapłacić za dowolną atrakcje znajdującą się w ośrodku.

Rioter